Долар втратив свою актуальність, оскільки жителі Аргентини знайшли нові методи протистояти постійній інфляції.

  • 27.03.2024 15:18
  • 2 хвилини читання
Долар втратив свою актуальність, оскільки жителі Аргентини знайшли нові методи протистояти постійній інфляції.

Мешканці Аргентини за тиждень купили рекордну кількість біткоїнів за 20 місяців. Цифрова валюта стала дуже привабливим варіантом для захисту від інфляції, яка складає 276%.

Цікава інформація - це нове "золото": як на цьому заробляти

Біткоїн допомагає аргентинським громадянам боротися з інфляцією.

Попит на біткоїн зрос на тлі швидкого подорожчання цифрової валюти. Флагман ринку криптовалют з початку року зріс на понад 66% і встановив новий історичний рекорд, досягнувши майже 74 тисяч доларів за монету, згідно з даними MarketWatch. У результаті за перший тиждень березня аргентинці купили 34 700 біткоїнів, що вдвічі більше, ніж на початку лютого.

Зростання популярності біткоїна як засобу захисту від постійного зростання цін призвело до падіння привабливості долара США серед населення. Крім того, національна валюта Аргентини - песо - зміцнила свої позиції на ринку. Підвищення ціни на песо склало 10%, що також призвело до зменшення популярності американської грошової одиниці.

На момент написання цього матеріалу, ціна біткоїна коливається на рівні 70 130 доларів за одиницю. Ринкова капіталізація криптовалюти сягає майже 1,4 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap. Частка біткоїна на ринку становить понад 52%.