Долар втратив свою популярність: жителі Аргентини відкрили новий метод для подолання постійної інфляції.

  • 27.03.2024 15:18
  • 2 хвилини читання
Долар втратив свою популярність: жителі Аргентини відкрили новий метод для подолання постійної інфляції.

Мешканці Аргентини протягом тижня купили рекордну кількість біткоїнів за останні 20 місяців. Ця цифрова валюта стала надзвичайно привабливим варіантом для захисту від інфляції, яка сягає 276%.

Цікава інформація - це нова "чиста" золота: як на цьому заробляти

Криптовалюта Біткойн допомагає жителям Аргентини протистояти інфляції.

Попит на біткоїн зрос на фоні стрімкого подорожчання цифрової монети. З початку року флагман ринку криптовалют подорожчав на понад 66% і встановив новий історичний рекорд, досягнувши майже 74 тисяч доларів за монету, за даними MarketWatch. У перший тиждень березня аргентинці придбали 34 700 біткоїнів, що вдвічі більше, ніж на початку лютого.

Зростання популярності біткоїна як засобу захисту від постійного зростання цін призвело до зниження привабливості долара США серед населення. Також національна валюта Аргентини – песо – зміцнила свої позиції на ринку, подорожчання якої становило 10%, що також призвело до зменшення популярності американської грошової одиниці.

На момент написання цього матеріалу, ціна біткоїна коливається на рівні 70 130 доларів за штуку. Ринкова капіталізація криптовалюти становить майже 1,4 трильйона доларів, інформує CoinMarketCap. Частка біткоїна на ринку складає понад 52%.