Два брати-мільярдери прийшли на бік Дональда Трампа, перечисливши біткоїни на його виборчу кампанію.

  • 25.06.2024 10:46
  • 2 хвилини читання
Два брати-мільярдери прийшли на бік Дональда Трампа, перечисливши біткоїни на його виборчу кампанію.

Кемерон і Тайлер Вінклвосси, засновники криптовалютної біржі Gemini з великим капіталом, віддали мільйони доларів на підтримку кампанії Дональда Трампа, заплативши у біткоінах.

Варто звернути увагу на різкі коливання на ринку нафти: як змінилися ціни на нафту марки Brent та WTI.

Трамп отримав 2 мільйони доларів у біткойнах на передвиборчу кампанію.

Кожен з братів Вінклвоссів переказав у фонд Дональда Трампа по 15,47 біткоїна. Іншими словами, вони профінансували кампанію американського політика на загальну суму 2 мільйони доларів.

Також, Тайлер Вінклвосс опублікував у соцмережі X (раніше Twitter), що він голосуватиме за Дональда Трампа на майбутніх президентських виборах, які відбудуться у листопаді 2024 року. Мільярдер також заявив, що Байденська адміністрація, на його думку, "проводить війну проти криптовалют", що зачіпає інновації, гальмує платників податків та шкодить американській економіці.

Зауваження Трампа щодо криптовалют

Весною 2024 року Дональд Трамп оголосив, що не буде боротися з біткоїном, якщо йому вдасться перемогти на виборах президента США. Він зауважив, що криптовалютою "активно користуються".

Цікаво, що у травні Дональд Трамп оголосив, що його передвиборчу кампанію можна буде фінансово підтримати через криптовалюту. Прихильники кандидата можуть вибрати одну з багатьох цифрових монет.

Однак лише кілька років тому Трамп активно виступав проти криптовалют. Він називав біткойн "шахрайством проти долара США" і був незадоволений конкуренцією цифрової монети з американським доларом.