Два великих іноземних банки припинили проведення валютних операцій в Росії.

  • 20.06.2024 15:00
  • 2 хвилини читання
Два великих іноземних банки припинили проведення валютних операцій в Росії.

Заяви зробили відділи двох європейських банків, що залишаються в Росії. Це стосується італійського банку Intesa Sanpaolo та угорського OTP Bank.

Також слід зазначити, що гру "Hamster Kombat" створив молодий росіянин, який увійшов до списку Forbes "30 до 30". - ЗМІ.

Які рішення було ухвалено банками?

Зокрема, банк Intesa Sanpaolo ухвалив рішення про призупинення з 13 червня 2024 конвертації євро та переказів у цій валюті. Цю інформацію повідомили представники служби підтримки кредитора. У той же час клієнти банку матимуть змогу здійснити зняття євро зі свого рахунку.

Починаючи з 17 червня, банк Intesa тимчасово призупинив операції з обміну безготівкової валюти. Представник банку повідомив, що ця послуга буде доступна знову після вирішення ряду "технічних питань, пов'язаних із зупинкою торгів доларами і євро на Московській біржі".

Клієнти банку можуть обмінювати валюту прямо в відділеннях, без проблем з виведенням коштів та їхнім переказом. Італійський кредитор запропонував своїм клієнтам зняти валюту з рахунків.

Про припинення обміну готівкової валюти повідомлено в підрозділі угорського ОТП Банку. Зазначений кредитор утримує на рахунках 37,4 мільярда рублів вкладів фізичних осіб. За даними Financial Club, клієнти банку зможуть обмінювати валюту тільки готівкою в відділеннях.

Які санкції ввело Мінфін США?

У середу, 12 червня 2024 року, Міністерство фінансів США ввело санкції проти Московської фондової біржі, Національного клірингового центру та Національного розрахункового депозитарію Росії через розгортання повномасштабної війни Росії проти України.

У американському відомстві підкреслили, що нові санкційні обмеження спрямовані проти "структури російської фінансової системи", яка орієнтована на підтримку інвестицій у оборонну промисловість.