Економічна статистика з Китаю розчарувала очікування щодо попиту, що спричинило падіння вартості нафти.

  • 17.06.2024 10:45
  • 2 хвилини читання
Економічна статистика з Китаю розчарувала очікування щодо попиту, що спричинило падіння вартості нафти.

Ціна на нафту зазнала змін.

Починаючи з ранку у понеділок, 17 червня, нафта марки Brent подорожчала на 6 центів. Ціна чорного золота становить 82,68 долара за барель.

Важливо, що Росія порушила важливі зобов'язання перед ОПЕК+.

Тим часом ціна на нафту West Texas Intermediate зросла на 2 центи. Американська нафта торгується на рівні 78,47 долара за барель, повідомляє Reuters.

Загалом минулий тиждень еталонні бренди нафти вперше за місяць завершили тиждень зі зростанням ціни. Цьому сприяло збільшення впевненості, що запаси нафти скорочаться з початком літнього сезону на північній півкулі.

Згідно з інформацією від Bloomberg, поточні ціни на нафту залишаються на тих самих рівнях.

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються по ціні 82,61 долара за барель (- 0,01%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 78,41 долара за барель (-0,05%).

Фактори, які впливають на ринок нафти, можуть бути різними. До них можна віднести політичні конфлікти в країнах-виробниках, технічні проблеми нафтових платформ, зміни споживчого попиту або навіть погодні умови. Всі ці фактори мають велике значення для формування цін на нафту на світовому ринку.

На ринку нафти в понеділок в цілому спостерігається стабільна динаміка. Це пов'язано з новими даними з Китаю, які свідчать про нерівномірне економічне відновлення країни та знижують очікування щодо зростання попиту на нафту влітку. Нагадаємо, що саме Китай є найбільшим імпортером нафти у світі.

Нагадаємо, що фахівці пояснили, які кількості нафти залишилося в недрах Землі. Вони також розповіли про те, які обсяги сировини будуть доступні для видобування.