Економіка Росії в даний час настільки ізольована, що має мало альтернатив, крім юаня, - ЗМІ.

  • 04.04.2024 15:46
  • 2 хвилини читання
Економіка Росії в даний час настільки ізольована, що має мало альтернатив, крім юаня, - ЗМІ.

У одному зі звітів центральний банк Росії зазначив, що спостерігає обмежені можливості у контексті власних резервів, за винятком національної валюти Китаю – юаня. Це наслідки ізольованості російської економіки.

Інвестиції в сучасному світі - це тема, яка заслуговує на увагу. Важливо зрозуміти головні переваги і недоліки цього процесу, про які повинні знати всі.

Росія дедалі більше стає залежною від юаня.

Російський центробанк повідомив, що інші валюти, що належать до країн, що мають не дружні стосунки з Росією, менш стабільні та ліквідні за китайський юань. Також було зазначено, що у цих країн існують обмеження на рух капіталу, які ускладнюють їх використання.

В той же час регулятор не вказав, які саме валюти або країни отримали таку характеристику і підкреслив, що юань наразі відіграє ключову роль у формуванні резервів. У Національному банку зауважили, що протягом останніх років юань зміцнив свої позиції на міжнародній арені.

Більше інформації про китайську валюту юань:

  • Голова Міністерства фінансів США Янет Єллен заявила про відсутність альтернативи для долара як глобальної валюти.
  • Під час аналізу експерти з бельгійського аналітичного центру Bruegel зауважили, що на міжнародному рівні Юань не користується великою популярністю, особливо у порівнянні з потужністю китайської економіки та фінансового сектору.