Федеральна резервна система США активно впливає на ринок нафти. Як це впливає на ціни?

  • 24.06.2024 09:00
  • 2 хвилини читання
Федеральна резервна система США активно впливає на ринок нафти. Як це впливає на ціни?

Вартість нафти зазнала змін.

У понеділок, 24 червня, ціни на контракти на нафту марки Brent впали на 3 центи. Ціна чорного золота складає 85,21 долара за барель. У п'ятницю торги цим брендом завершилися з втратою в 0,6%.

Також слід зазначити, що Росія порушила ключові зобов'язання перед ОПЕК+.

Ціна на нафту West Texas Intermediate впала на 2 центи. Американська нафта тепер торгується за 80,71 долара за барель, повідомляє агентство Reuters.

За даними Bloomberg, поточні ціни на нафту залишилися на тих самих рівнях.

  • Ф'ючерси на нафту сорту Brent торгуються за 85,43 долара за барель (зростання на 0,22%).
  • Фьючерси на нафту марки WTI торгуються по цені 80,91 долара за барель (+ 0,22%).

За даними MarketWatch, з початку року ціна нафти марки Brent зросла на 9,67%, в той час як американська нафта WTI піднялася в ціні на 13,42% за той же період.

Чим визначається ціна на нафту? Що впливає на нафтовий ринок?

Нафта розпочала новий тиждень зі зниженням. На ринок знову впливають страхи щодо того, що процентні ставки в США будуть утримуватися на високому рівні протягом тривалішого часу. Це призвело до зміцнення позицій долара США.

Покрім цього, грошова політика США зменшувала такі чинники впливу, як геополітична напруженість та скорочення пропозиції ОПЕК+, які підтримували ціни на нафту.

Експерти нагадали, що залишок нафти у надрах Землі вже визначено. Вони розповіли, які обсяги сировини будуть доступні для видобування у майбутньому.