Федеральна резервна система США оголосила свої плани, що спричинило активні коливання вартості долара.

  • 01.05.2024 21:15
  • 2 хвилини читання
Федеральна резервна система США оголосила свої плани, що спричинило активні коливання вартості долара.

1 травня було помічено зміни в позиціях долара.

У середу, 1 травня, індекс долара США показав змішану динаміку на ринку. Спочатку цей показник збільшився до 106,49, що є найвищим значенням з 16 квітня та наблизився до пікового рівня з початку листопада. Проте пізніше індекс знизився на 0,44% до 105,85, за даними Reuters.

На момент написання цієї статті, індекс долара США торгується на рівні 106,02. Діапазон зміни цього показника за день склав від 105,70 до 106,49, згідно з інформацією від Yahoo!Finance.

Найбільші зміни в Індексі долара США за останній рік:

  • Індекс долара США досягнув максимального значення на рівні 107,35.
  • За даними видання CNBC, цей показник упав до рекордно низького рівня за рік - 99,58.

Які чинники впливають на курс долара?

Долар впав у середу після заяв від Федеральної резервної системи США. Спочатку регулятор підкреслив, що все ще вагається щодо можливого зниження процентної ставки. З іншого боку у центробанку підкреслили, що вони мають намір отримати більше впевненість у тому, що інфляція продовжує знижуватися.

Зокрема, у Національному банку відмітили нещодавні невтішні показники інфляції і припустили, що економіці надалі буде складно досягти балансу. Федеральний резерв нагадав, що в останні місяці не було подальшого прогресу у досягненні мети щодо інфляції на рівні 2%, повідомляє CNBC.