Фінансова криза призводить до банкрутства міст у Великій Британії.

  • 03.03.2024 07:15
  • 2 хвилини читання
Фінансова криза призводить до банкрутства міст у Великій Британії.

Які міста знаходяться у найбільшій скруті?

Міста Бірмінгем, Ноттінгем і Вокінг фактично оголосили про своє банкрутство минулого року, видаючи так звані повідомлення згідно з розділом 114, і зараз змушені робити серйозні скорочення у місцевому обслуговуванні.

Також слід зауважити, що впливове агентство з Бельгії оголосило про свій вступ на український ринок. Які активи Росії в цьому можуть мати значення?

Згідно з Bloomberg, це лише верхівка айсберга. Опитування, що провела Local Government Information Unit, показало, що трохи більше половини місцевих рад планують оголосити про банкрутство протягом наступних п'яти років. Майже десята частина рад вважає, що це може статися вже у наступному фінансовому році.

Адміністрація міст і сіл шукає шляхи вирятовуватися шляхом знаходження додаткових фінансів.

Привід для банкрутства.

Бірмінгем стикався з труднощами через тривалий спір щодо рівноправної оплати праці, у той час як інші міста мали проблеми через ризиковані інвестиції в комерційну нерухомість.

Виникає страх, що майбутня хвиля банкрутств муніципалітетів буде зумовлена загальними фінансовими проблемами, а не юридичними суперечками та ризикованими інвестиціями.

Чому органи місцевого самоврядування знаходяться у боргах

Багато міських рад у Великій Британії опинилися у боргах через ряд причин. Подвійна інфляція в країні значно підвищила тиск на бюджети рад, зменшуючи їх реальну вартість. Збільшення попиту на деякі послуги, що надаються місцевими урядами, особливо на соціальне обслуговування, також призвело до зростання фінансових труднощів.

Спочатку уряд намагався уникати кризу, винуватячи у фінансовому недбалості. Проте згодом визнав тиск на фінансування, коли в січні оголосив про додаткове фінансування бюджетів рад.

Деякі ради стверджують, що їх модель фінансування не відповідає потребам і закликають до кардинальних змін у способі їх фінансування.