Фондові індекси США збільшилися: який рекорд встановив Dow Jones.

  • 30.01.2024 11:35
  • 2 хвилини читання
Фондові індекси США збільшилися: який рекорд встановив Dow Jones.

Чому підвищилися акції

План запозичень на січень – квітень 2024 року, опублікований Мінфіном США, складає 760 мільярдів доларів, що менше на 55 мільярдів доларів, ніж очікувалося.

Поверхнево, Німеччина зафіксувала зростання числа підроблених банкнот на понад 5 мільйонів євро.

Після оприлюднення даного плану виникли активні закупівлі на ринку державних облігацій США. Аналітик менеджменту Capitol Securities, Кент Енгельк, зауважив, що ця сама тенденція поширилася й на акції.

У понеділок річна дохідність US Treasuries знизилася до 4,089%. Ця величина зменшилася на 7 базисних пунктів.

На цьому тижні трейдери очікують проведення засідання ФРС (Федеральної резервної системи) США. Крім того, на ситуацію можуть вплинути зміни в американських даних про безробіття. Окрім цього, трейдери сподіваються на отримання звітів від провідних IT-гігантів, зокрема від компаній Microsoft, Amazon та Apple.

Федрезерв, який залежить від статданих і йому необхідно продовжувати свою боротьбу з інфляцією, ймовірно, не рекомендуватиме зниження ставки в березні, але відзначить, що він готовий вжити заходів у разі потреби, тобто залишить за собою можливість вибору, - підкреслює аналітик Вільям Блер Рішар де Шазаль.

Як стали змінюватися ціни на акції

Індекс Доу-Джонсу в понеділок збільшився на 224,02 пункти, досягнувши рівня 38 333,45 пункту. Акції деяких корпорацій також піднялися.

  • Amazon зростає на 1,3%.
  • Tesla - 4,2 відсотка.

Цінні папери деяких компаній, навпаки, зазнали знецінення.

  • Компанія iRobot зросла на 8,9 відсотка.
  • Papa John's International збільшилося на 0,4%.