Глава "Нафтогазу" звернувся до ЄС із критично важливим закликом.

  • 30.04.2024 20:15
  • 2 хвилини читання
Глава "Нафтогазу" звернувся до ЄС із критично важливим закликом.

Олексій Чернишов закликав країни Євросоюзу допомогти з захистом газових сховищ на території України. Він особливо підкреслив важливість цих об'єктів для Європи.

Група страховиків пояснила, що цінова стеля на нафту з Росії не дає результатів.

Голова компанії "Нафтогаз" звернувся до Європейського Союзу з проханням надання допомоги.

Чернишов зауважив, що Європейський союз зацікавлений у захисті газової інфраструктури в Україні, оскільки вона є добре інтегрованою в європейську енергетичну систему. За його словами, підтримка у цьому питанні зі сторони ЄС допоможе забезпечити продовження сприяння зниженню цін на газ по всьому континенту.

У "Нафтогазі" зазначили, що російські напади на газові сховища на заході України сталися декілька разів у останні місяці. Відзначено, що пошкоджені були лише наземні об'єкти, а підземні сховища залишилися непошкодженими.

Голова "Нафтогазу" зауважив, що Україні, найімовірніше, потрібно буде зміцнити системи протиповітряної оборони для захисту інфраструктури та активів навіть після отримання допомоги від США, і країни ЄС повинні відігравати ключову роль у цьому процесі.

За словами Чернишова, інтерес європейських сторін до використання сховищ цього року залишається актуальним. Планується збільшення обсягів європейського природного газу, який зберігається в Україні, з 2,5 мільярда кубометрів минулого року до 4 мільярдів цієї зими.