Голова правління банку "ПриватБанк" пішов з посади.

  • 26.06.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
Голова правління банку "ПриватБанк" пішов з посади.

Про зміни офіційно має оголосити у найближчому майбутньому наглядова рада банку, а також про конкурс на обрання нового голови правління "ПриватБанку". Поки не обрано нового керівника, Бьош буде виконувати обов'язки голови правління та завершити всі пов'язані процедури.

Nvidia раптово втратила сотні мільярдів доларів на ринку: скільки на цьому зарадили трейдери?

Голова правління "ПриватБанку" покидає свою посаду.

У 2021 році Герхард Бьош став головою правління "ПриватБанку" за рішенням наглядової ради кредитора. Відставку пояснюють тим, що він не впорався з поставленими перед ним завданнями через неспівпадання з реальністю.

Наприклад, одним з завдань, які йому поставили під час обрання на посаду, була підготовка до приватизації. Проте в умовах повномасштабної війни Росії проти України цей процес був призупинений.

Що відомо про банкіра? Банкір - це фахівець у галузі фінансів, який займається управлінням фінансовими активами, надає кредитні послуги, інвестує гроші клієнтів. Банкір також відповідає за здійснення фінансових операцій, роботу з цінними паперами, а також надає консультації з питань фінансів. У своїй діяльності банкір повинен дотримуватися законів та стандартів фінансового ринку, а також забезпечувати безпеку та надійність фінансових операцій.

Герхард Бьош прийшов на світ у 1957 році. Він отримав освіту на Віденському університеті, де здобув ступінь магістра соціально-економічних наук. Протягом своєї професійної кар'єри Бьош співпрацював з корпоративними клієнтами та страховими компаніями, займався реструктуризацією комерційного банкінгу та розробкою бізнес-стратегій, спрямованих на отримання прибутку.

Перед розпочатком роботи в "ПриватБанку" Бьош працював в "Райффайзен Банку". Пресслужба "ПриватБанку" у 2021 році також зазначила, що Бьош є досвідченим банкіром із 35-річним стажем роботи, який протягом 15 років займав провідні посади в банківському секторі України та має глибоке розуміння української та європейської банківських систем.