Головний символ Dogecoin відправився у вічність: як змінився курс монети?

  • 24.05.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Головний символ Dogecoin відправився у вічність: як змінився курс монети?

Після падіння до багатомісячних мінімумів, нафта варта уваги: як закінчується тиждень.

Що відомо про собаку, яка стала популярним мемом

У 2010 році фотографія собаки Кабосу стала вірусною в мережі завдяки публікації Ацуко Сато на Facebook. Жінка два роки тому врятувала його з притулку для тварин. Ця фотографія стала популярним мемом Doge.

У грудні 2013 року два розробники створили криптовалюту Dogecoin, яка використовує песика в якості символу. Новини про смерть собаки призвели до зростання ціни монети Dogecoin, яка у п'ятницю, 24 травня, піднялася на 3,90% до 0,1628 долара.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== "undefined") { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

У цілому, з початку року токен подорожчав на 80,97%, зазначають дані MarketWatch. Ціновий діапазон монети коливається від 0,1553 до 0,1702 долара за одиницю. В той же час ринкова капіталізація цієї криптовалюти складає 23,51 мільярда доларів згідно з інформацією від CoinMarketСap.