Гострі коливання на ринку нафти: як змінилися ціни на Brent та WTI

  • 25.06.2024 09:45
  • 3 хвилини читання
Гострі коливання на ринку нафти: як змінилися ціни на Brent та WTI

Як змінилася ціна на нафту

У вівторок, 25 червня, ціни на контракти на нафту Brent впали на 5 центів. Сировина тепер торгується за 85,96 долара за барель. У понеділок цей сорт нафти завершив торги зі зростанням на 0,9%.

Також варто зазначити, що Росія порушила важливі зобов'язання перед ОПЕК+.

У той же час, нафта West Texas Intermediate подешевшала на 3 центи. Американська нафта продається за 81,60 долара за барель, повідомляє Reuters. За результатами попередньої торгової сесії WTI подорожчала на 1,1%.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined') { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

За даними Bloomberg, нинішні ціни на нафту зафіксувалися на такому рівні:

  • Ф'ючерси нафти марки Брент торгуються за ціною 85,90 долара за барель, що є на 0,13% менше.
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 81,53 долара за барель (-0,12%).

За даними MarketWatch, з січня 2024 року ціна на нафту марки Brent зросла на 10,17%, тоді як американська сировина WTI подорожчала на 14,13% за той самий період.

Фактори, які впливають на ринок нафти

Під час торгів у вівторок на ринку не відбулися значні зміни, хоча попередня торгова сесія завершилася зі значним зростанням цін на еталонні бренди нафти, що було спричинено очікуванням збільшення попиту на пальне цього літа.

Проте інвестори обережно реагують напередодні публікації даних про споживчі ціни у США. При цьому попередньому тижні ціни на нафту виріс близько на 3%.

Нагадаємо, що фахівці пояснили, скільки нафти залишилося у глибинах Землі. Вони також розповіли про обсяги сировини, які будуть доступні для видобутку у майбутньому.