Як квартира в Києві: годинник Шварценеггера, якого його зупинили в аеропорту, значно подорожчав.

  • 18.01.2024 17:15
  • 2 хвилини читання
Як квартира в Києві: годинник Шварценеггера, якого його зупинили в аеропорту, значно подорожчав.

Вартість годинника Шварценеггера - це сума грошей, яку потрібно заплатити, щоб придбати цей годинник.

Часовий прилад, вартість якого складає 50 000 євро, розроблений спеціально для актора. На його корпусі знаходиться зображення торсу Шварценеггера і напис: "Arnold Classic". Актор представлений в ньому у декількох фільмах.

Україна має намір спільно з JP Morgan створити Банк реконструкції.

Після події, що сталася в аеропорту Мюнхена, годинник став предметом зацікавлення колекціонерів. Нагадаємо, що в той час актор намірився привезти його до Австрії, щоб продати на аукціоні та перерахувати отримані кошти на захист клімату.

Тоді Шварценеггера затримали під час митного контролю і утримували у приміщенні поліції протягом трьох годин. Виявилося, що йому необхідно сплатити 26 000 євро за годинник, 4 000 євро в рахунок податків та 5 000 євро штрафу, отже, загалом – 35 тисяч євро.

Ми ініціювали кримінальне податкове розслідування. Годинник повинен був бути зареєстрованим, оскільки він був імпортований, - прокоментував цю ситуацію представник головного митного офісу Мюнхена Томас Майстер.

Замість цього кінозірка назвав таку бюрократію "проблемою, що турбує Німеччину". Він також додав, що цей годинник привертає найбільше уваги у всьому світі.