Як легенди фінансового світу можуть допомогти заробляти більше

 • 17.01.2024 09:25
 • 5 хвилин читання
Як легенди фінансового світу можуть допомогти заробляти більше

Багато з них не приховують секретів свого успіху. Навіть більше, вони з задоволенням діляться порадами та рекомендаціями в книгах та інтерв'ю. Про головні аспекти розповідаємо у матеріалі 24 Каналу.

Актуальне щорічне планування бюджету: що українським громадянам варто враховувати.

Розумна методологія

Бенджамін Грем, автор однієї з найуспішніших книг про правила інвестування під назвою "Інтелектуальний інвестор", завжди вірив у необхідність проведення глибокого аналізу ситуації на ринку та надихав інших інвесторів робити те саме.

Зазвичай, він стверджував, що при здійсненні вирішального інвестиційного рішення не слід брати на себе великі ризики. Водночас Грем підкреслював необхідність ретельного аналізу фінансового стану компанії, чиї акції цікавлять інвестора. Адже акції певної компанії мають значення лише настільки, наскільки цінна вона в цілому. Одним із основних принципів Грема є ідея: "Важливо встигнути придбати акції певної компанії у момент, коли ціна акцій на ринку буде нижчою за їхню справжню вартість".

Чіткий розгляд

Про обрання компанії, чиї акції недооцінені та можуть "вистрілити" у майбутньому, і приносити інвестору значний прибуток, Воррен Баффет, легендарний інвестор, розповідав дуже багато. Він написав безліч книг про інвестування, одну з яких можна взяти за приклад - "Правила багатства", де Баффет поділився своїми принципами. Крім того, він надав чималий обсяг інтерв'ю на цю тему.

Дотримуючись своїх викладених принципів, Баффет зробив безліч успішних інвестиційних рішень. Одним з них була покупка привілейованих акцій американського інвестиційного банку Goldman Sachs на суму 5 мільярдів доларів. Пізніше він продав їх банку уже за 5,6 мільярда доларів і в якості компенсації отримав безкоштовно понад 13 мільйонів звичайних акцій Goldman Sachs.

Оцінити якість бізнесу, за словами Баффета, можливо шляхом постійного вивчення фінансових звітів компанії, які відображають її напрямок розвитку. Зокрема, фінансова звітність вказує на рентабельність вкладеного капіталу. При цьому акції такої компанії повинні бути недорогими, щоб інвестор, купуючи їх за поточною ціною, міг заробити на швидкому зростанні їх вартості.

!функція(){"вживаємо строгий режим";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(undefined!==а.дані["datawrapper-висота"]){доделити,пошукати всі iframe;для(і тута а.дані["datawrapper-висота"])для(рівний нулю;рі менше,і.length;рі++)якщо(і[рі].вмістовнеВікно===а.джерело){доделити,змінити і[рі].стиль.висота=а.дані["datawrapper-висота"][і]+"пк"}}}))}();

Укладання на почуття

Як виявилося, Джордж Сорос, інша легендарна фінансова особа, протилежно до інших інвесторів, не володіла чітким планом інвестування - він зосереджувався на своїй інтуїції. Це відчуття безліч разів долучалося до успішних угод. Наприклад, у 1998 році він ризикнув укласти ставку на біржі в розмірі 10 мільярдів доларів проти британського фунта, що принесло йому більш ніж 1 мільярд доларів прибутку.

Сорос завжди радив пристосовуватися до ситуації на фондовій біржі і бути готовим до того, що все може змінитися в будь-який момент. Він розкрив свої принципи інвестування у своїх книгах, наприклад, у "Алхімії фінансів". Незважаючи на те, що його підхід значно відрізняється від принципів, які декларували, наприклад, Грем і Баффет, він все ж досяг успіху.

!функція(){"вжити строгих заходів";вікно.addEventListener("повідомлення",(функція(а){Якщо(визначено!==а.data["datawrapper-height"]){відомий елементи=document.querySelectorAll("iframe");для(вар t в а.data["datawrapper-height"])для(var r=0;r<відомий елементи.length;r++)Якщо(відомий елементи[r].contentWindow===а.source){var i=а.data["datawrapper-height"][t]+"пкс";відомий елементи[r].стиль.висота=i}}}))}();

Отже, інвестору є причина навчитися у легендарних постатей на ринку. Але, звичайно, найкраще діяти за такими принципами:

 • Освоїти усі положення.
 • Використовувати критичне мислення;
 • Створити збалансовану позицію, використовуючи успішний досвід інвесторів або трейдерів.

Як застосувати отримані знання від усесвітньо відомих експертів в галузі фінансів на практиці?

Ознайомившись з стратегіями успішних інвесторів, важливо почати їх правильно застосовувати на практиці. Перш за все, потрібно обрати компанію, яка забезпечить зручний доступ до найприбутковіших інструментів фінансового ринку.

Одна з таких компаній - Forex Club, яка працює на ринку вже понад 25 років і надає круглодобову підтримку своїм клієнтам. Більше того, компанія створила свою власну торгову платформу - Libertex, яку вже обрали більше ніж 2,9 мільйона трейдерів і інвесторів з усього світу. З Libertex, інвесторам надається доступ до більш ніж 300 різних активів, що означає, що кожен зможе знайти для себе найцікавіші варіанти.

Щоб розпочати інвестування та заробляти, необхідно виконати кілька простих кроків. Основні кроки цього алгоритму такі:

 • Створити та поповнити свій рахунок в Libertex.
 • Проаналізувати стан ринку.
 • Виберіть найцікавішу для вас активність.
 • Вибрати напрям інвестиційної угоди на торговій платформі.
 • Натисніть кнопку "купити", щоб заробити на зростанні цін, або "продати", щоб отримати прибуток на спаді котирувань.
 • Все, що залишиться зробити після цього - підписати угоду, коли рівень прибутку досягне бажаного рівня.

Для того щоб навчитися працювати з платформою Libertex, а також зрозуміти процес укладання угод і аналіз ринку без ризику для своїх власних коштів, треба детально вивчити всі дії. Для цього можна скористатися безкоштовним демо-рахунком з віртуальними 50 тисячами доларів.

Після декількох угод на демо рахунку ви можете легко перейти до реального рахунку, щоб почати заробляти. Відкрийте рахунок у Libertex прямо зараз і почніть використовувати можливості фінансового ринку для заробітку.