Як нафти впливають важливі сигнали зі Сполучених Штатів Америки

  • 31.05.2024 08:15
  • 2 хвилини читання
Як нафти впливають важливі сигнали зі Сполучених Штатів Америки

Фактори, які впливають на ринок нафти - це геополітичні події, попит і пропозиція нафти, ціни на нафтопродукти, курс валют, погода, економічний стан країн-виробників і споживачів нафти, технологічні нововведення в видобутку та переробці нафти тощо. Всі ці чинники мають велике значення для визначення ціни нафти на світовому ринку.

У п'ятницю, 31 травня, на ринку нафти зафіксували нове зниження цін. Одним з факторів, що вплинули на це, стали сигнали від Федеральної резервної системи США. Зокрема, повідомлено, що процентні ставки можуть залишатися на високому рівні тривалий час.

Лідери світових компаній виплатили найвищі дивіденди в історії.

На випробуванням для цих очікувань стане опублікування пізніше цього дня довгоочікуваного звіту про інфляцію у США. З іншого боку, ринок, який очікує на рішення ОПЕК+ щодо обсягів видобутку нафти, був обтяжений несподіваним зростанням запасів бензину в США, за даними Reuters.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined'){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]){ for (var i=0; i

Згідно з інформацією від Bloomberg, поточні ціни на нафту залишилися на стабільному рівні.

  • Ф'ючерси нафти марки Brent торгуються за 81,82 долара за барель зі зниженням на 0,05%.
  • Фьючерси на петрол марки WTI продаються по ціні 77,77 долара за барель (-0,18%).

Ціна на нафту змінилася.

Ціна на нафту марки Brent знизилася на 3 центи або 0,04%, склавши 81,83 долара за барель. У той же час ціна на нафту марки West Texas Intermediate впала на 10 центів або 0,13%, до 77,81 долара за барель.