Як смерть Навального вплинула на курс валют у Росії Смерть Навального викликала негативні наслідки для російського курсу валют. Його загрозливе вбивство створило політичну нестабільність в країні, що призвело до збільшення невизначеності фінансового ринк

  • 16.02.2024 14:15
  • 2 хвилини читання
Як смерть Навального вплинула на курс валют у Росії 
Смерть Навального викликала негативні наслідки для російського курсу валют. Його загрозливе вбивство створило політичну нестабільність в країні, що призвело до збільшення невизначеності фінансового ринк

Після поширення новини про смерть Олексія Навального у російській в'язниці, зафіксовано подорожчання іноземних валют на ринку. Розмова йде про долар та євро.

У Росії зареєстрували зростання ціни на євро та долар США.

На 16 лютого 2024 року вартість долара США в Росії становить 92,8 рубля. У той же час курс євро зрос до 99,6 рубля за долар. За даними російських ЗМІ, після незначних корекцій на ринку, євро та долар залишаються близько до своїх пікових рівнів. Більше того, обидві валюти досягають нових максимумів з початку грудня 2023 року.

Курс долара США до рубля - знімок екрана з Московської фондової біржі.

Нагадаємо, що на минулому тижні повідомляли, що курс долара досяг 93,5 рубля. Однак учасники торгів заявили, що під час проведення операції сталася помилка, яку майже відразу виправили.

Нагадаємо, що протягом тижня Московська фондова біржа двічі призупиняла торги. Перша призупинка відбулася 13 лютого, а друга - 14 лютого. У вівторок було заявлено, що пауза була необхідна через технічні роботи з оновлення системи. Але в середу стало відомо про виникнення проблем зі сторони біржі згідно із заявою одного з трейдерів.