Як успішні люди керують своїми фінансами та чому вам вже зараз варто вчитися від них

 • 12.04.2024 14:19
 • 4 хвилини читання
Як успішні люди керують своїми фінансами та чому вам вже зараз варто вчитися від них

Можливо, Вас зацікавлять Інвестиції в сучасному світі: основні переваги та недоліки, про які повинен знати кожен.

Поради з фінансів, які корисні для всіх

 • Слідкувати за своїми витратами: успішні люди ведуть облік фінансів. Вони знають, куди йдуть їхні гроші, і використовують бюджети, щоб контролювати свої витрати та приймати обґрунтовані рішення про те, куди витрачати свої кошти.
 • Уникання боргів та кредитів: значна частина фінансової незалежності полягає в тому, щоб бути вільним від зобов'язань. Успішні люди стараються уникати позик, якщо це не інвестиції у майбутнє, такі як освіта або покупка нерухомості, що може збільшити їх капітал у довгостроковій перспективі.
 • Дотримання довгострокових інвестиційних стратегій, інвестування, а не лише заощадження, є важливим аспектом успіху. Успішні люди зазвичай розносторонньо розподіляють свої інвестиції, вкладаючи гроші в акції, валюту, дорогоцінні метали, щоб знизити ризики та збільшити прибуток.
 • Створення "резервних" фондів є важливим аспектом фінансової стабільності, оскільки вони дозволяють мати достатньо коштів на випадок непередбачених обставин. Успішні люди відкладають гроші на "резервний" фонд, щоб мати можливість покрити несподівані витрати та уникнути займів.
 • Вкладати гроші у свій розвиток - це завжди вигідно. Освіта є інвестицією, яка окупиться в майбутньому. Успішні люди постійно навчаються та вдосконалюють свої навички, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку. Наприклад, відомий інвестор та мільярдер Воррен Баффет стверджує, що найкраща інвестиція - це саме вкладення в себе.

Як почати ефективно управляти фінансами

Спочатку варто визначитися зі своїми першими кроками, оскільки це допоможе налаштуватися на досягнення успіху. Потім слід почати ведення бюджету.

Ще одна мета - це намагатися спрямувати максимум коштів на погашення боргів та кредитів, якщо вони є. Крім того, дуже важливо намагатися відкладати невелику частину доходів. Йдеться принаймні про 5-10%, щоб створити резервний фонд.

Також варто звернути увагу на доступні інвестиційні можливості або навчитись інвестувати. На щастя, вивчити мистецтво інвестування у різні активи та зробити перші кроки можна з невеликою сумою. Крім того, сучасні торгові платформи, такі як Libertex від компанії Forex Club, надають зручні способи реалізації інвестиційних стратегій.

Наприклад, для початку інвестування з Libertex, достатньо виконати кілька простих кроків. Послідовність дій наступна:

 • Відкриття та поповнення рахунку на Libertex.
 • Вибір відповідного активу;
 • Визначення угоди про напрямки інвестицій.
 • На даному етапі корисно використовувати вбудовані в платформу інструменти технічного аналізу.
 • Далі потрібно ввести суму угоди та обрати між опціями “купити” чи “продати”. Вибір залежить від того, у якому напрямку особа бажає інвестувати.
 • Укладення угоди відбудеться, коли дохід досягне певного рівня.

"Далі - більше! Розібратися в тому, як почати правильно інвестувати допоможе вбудований в Libertex безкоштовний демо-рахунок з віртуальними 50 тисячами доларів. Завдяки цьому інструменту можна опанувати основи інвестування, при цьому не ризикуючи власними коштами. Приєднуйтесь до більш ніж 2,9 мільйонів інвесторів з усього світу, які уже вибрали Libertex для управління своїм капіталом і заробітку."