Як вивести готівку з картки Monobank в Україні та за кордоном.

 • 28.01.2024 09:16
 • 4 хвилини читання
Як вивести готівку з картки Monobank в Україні та за кордоном.

Наскільки незручно отримати гроші у готівці з мобільного банку Monobank?

Монобанк - єдиний банк в Україні, який не має власних банкоматів або філій. Замість цього він користується послугами інших фінансових установ. Таким чином, Монобанк дозволяє знімати гроші не лише в Україні, але й у будь-якому банкоматі світу. Комісія за зняття грошей є фіксованою.

Згідно з даними агентства Reuters, Організація Об'єднаних Націй розпочала використовувати рахунок в банку, що знаходиться в Росії.

Усі клієнти банку мають можливість в будь-який час знімати гроші зі своїх рахунків. Це можна зробити на різних умовах - з додатковими витратами або безкоштовно, як в Україні, так і за кордоном. Зняти кошти можна в магазинах, банках або банкоматах.

Для зняття грошей потрібно мати валютну карту від Monobank. Отримати її можна безкоштовно, просто та швидко через інтернет. Процес випуску карти дуже швидкий, тож оформити її можна за кілька хвилин.

Як створити валютну картку

У мобільному додатку перейдіть в особистий кабінет. Потім дотримуйтеся наданої інструкції.

 1. Оберіть — «Відкрити картку або рахунок».
 2. Оберіть євро або долар.
 3. Ознайомтесь із умовами й натисніть на кнопку «Замовити картку».
 4. Будь ласка, підтвердіть вашу згоду з даною заявою.

Як отримати пластикову картку

 1. Оберіть віртуальну картку та перейдіть до налаштувань (здійсніть рух з права наліво).
 2. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть кнопку "виділити пластикову картку".
 3. Підтвердіть дію.

Після того, як вашу картку надіслано, ви отримаєте сповіщення на свій мобільний телефон, яке повідомить вам, що посилка готова для отримання в відділенні. Важливо вчасно завітати до відділення й отримати картку, тому що, якщо ви не отримаєте її вчасно, конверт може бути знищений, і вам знадобиться замовляти нову картку.

Як перекласти гроші з валютної картки у готівку

 • Готівку можна знімати з доларової картки Monobank у банкоматах, які дозволяють проводити операції з іноземною валютою. Комісія за вилучення грошей з банкомату становить 0,9% від суми для власних коштів і 4% для кредитних транзакцій.
 • Також, Ви можете замовити готівку у касі партнерських банків, таких як А-банк та Універсал Банк, а також у деяких відділеннях Укргазбанку (повний перелік відділень можна знайти у службі підтримки банку). Комісія за зняття грошей у касі не стягується.

Для отримання валюти у касі Monobank, необхідно виконати такі дії:

 1. Пред'явіть паспорт для підтвердження особи.
 2. Для здійснення додаткової ідентифікації, необхідно надати ідентифікаційний код (ІПН).
 3. Для того щоб отримати доступ до мобільного додатка Monobank, вам може знадобитись для підтвердження операцій або отримання повідомлень.