Яка підтримка Сполучених Штатів гарантується Україні щодо заморожених російських активів?

  • 26.01.2024 14:47
  • 2 хвилини читання
Яка підтримка Сполучених Штатів гарантується Україні щодо заморожених російських активів?

Яке ставлення Сполучених Штатів Америки

Американська підтримка України продовжується. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, уряд США висловив підтримку передачі заморожених російських коштів до Києва.

Також ознайомтеся з тим, що PayPal запровадив нові можливості, засновані на системному інтерфейсі, включаючи "оплату в один клік".

Також Шмигаль заявив, що українська сторона продовжує вести переговори з урядом США щодо отримання нової фінансової допомоги. На даний момент, залучення зовнішніх коштів для бюджету України є головним пріоритетом. Однак, представники уряду України впевнені в подальшій підтримці з боку США.

Ми наполегливо працюємо з адміністрацією президента Джо Байдена і з Конгресом, щоб забезпечити підтримку на 2024 рік, - повідомляє Шмигаль.

Які активи ​​російської нерухомості зараз заморожено?

Згідно з дослідженням видання Bloomberg, загальна сума російських активів, які були заморожені, становить 300 мільярдів євро. Варто зазначити, що значна частина цих коштів знаходиться в країнах Європейського Союзу.

Заморожені кошти - це резерви Українського центрального банку. Крім того, партнери України також блокують додаткові 19 мільярдів євро, які належать російським олігархам, підданим санкціям.