Які втрати поніс Monobank з моменту розпочаття широкомасштабного вторгнення?

  • 18.01.2024 14:32
  • 2 хвилини читання
Які втрати поніс Monobank з моменту розпочаття широкомасштабного вторгнення?

Що сталося із Monobank?

Співвласники банку Monobank, Олег Гороховський та Михайло Рогальський, повідомили, що під час тривалої війни їхній банк зазнав збитків у розмірі 4,25 мільярда гривень (приблизно 112 мільйонів доларів). Незважаючи на це, фінансова установа продовжує працювати та розвиватися.

Читайте також, поєднання чинників з Сполучених Штатів Америки та країн Близького Сходу призвело до зростання ціни на нафту: що відбувається.

Завдано збитків через наступні причини:

  • Створення додаткових резервів – 3,47 мільярда гривень (92 мільйони доларів).
  • зменшення процентних ставок за кредитами - 780 мільйонів гривень (21 мільйон доларів).

Керівники Monobank повідомили, що вони змогли зберегти повний персонал і уникнути зниження заробітної плати працівників. Більше того, кількість працівників банку збільшилась з 2 611 до 2 741 особи з початку повномасштабного вторгнення.

Зараз все більше українців починають користуватися послугами Monobank. Кількість активних клієнтів цього банку в Україні становить майже 8 мільйонів людей.

Якими напрямками розширюється Monobank?

Протягом періоду війни Monobank передав 1 мільярд доларів для підтримки потреб війська. Банк також вкладає кошти в будівництво дата-центрів не лише в Україні, а й за кордоном, зокрема в Польщі.

Монобанк забезпечив стійкість своєї роботи завдяки використанню Amazon Cloud. Крім того, придбання банком фінтех-стартапу привело до збільшення кількості працівників установи.