Якщо у вас менше коштів, ніж у Маска, то потрібно бути обережними, - Гейтс про популярні активи.

  • 09.02.2024 15:01
  • 2 хвилини читання
Якщо у вас менше коштів, ніж у Маска, то потрібно бути обережними, - Гейтс про популярні активи.

Білл Гейст попередив інвесторів про ризики біткоіну.

Один зі співзасновників Microsoft та мільярдер, Білл Гейтс, висловив своє сумнівне ставлення до біткойна і попередив інвесторів. Крім цього, він нагадав про відомого прихильника криптовалют.

Актуально Від кави до кока-коли: як зарадити капітал завдяки улюбленим напоям.

Український підприємець та мільярдер висловив свою занепокоєність через нестабільну "природу" біткойна. Особливо, Гейтс підкреслив, що різні інформаційні події можуть значно впливати на ціну цифрової валюти.

Зокрема, він згадав генерального директора компанії Tesla Ілона Маска, пости якого у соціальній мережі Х (раніше Twitter) неодноразово призводили до змін у цінах на криптовалюти. За даними CoinDesk, на сьогодні виробник електрокарів володіє біткоінами на суму в розмірі 387 мільйонів доларів.

Також Білл Гейтс наголосив на ризиках, пов'язаних з різкими коливаннями ціни біткойна, особливо для тих, хто не має значних фінансових ресурсів. Він відзначив, що Ілон Маск – успішний бізнесмен з "тоннами грошей", тому його не потрібно хвилюватися через такі коливання курсу біткойна.

Якщо у вас менша кількість грошей, ніж у Ілона Маска, то вам, найімовірніше, потрібно бути обережним, - підкреслив Білл Гейтс.

Це заява висуває на перший план стурбованість Гейтса щодо інвестування в криптовалюту тими, хто не може собі дозволити великих збитків. На момент створення цього тексту, ціна біткоїна коливається на рівні 47 145 доларів за монету. Ринкова вартість криптовалюти складає 924,6 мільярда доларів, за даними СoinMarketCap.