Японія зберігає національну валюту після її обвалу до мінімуму з 1990-х років: яка сума була витрачена на це в останні дні?

  • 02.05.2024 12:01
  • 3 хвилини читання
Японія зберігає національну валюту після її обвалу до мінімуму з 1990-х років: яка сума була витрачена на це в останні дні?

Останній раз японські чиновники вийшли на ринок валют у середу, 1 травня. Цей крок обійшовся державі у мільярди доларів.

Нафта раптово змінила динаміку на ринку, що варто великої уваги.

Які витрати зазнає Японія на подтримку власної валюти?

Згідно з інформацією від Банку Японії, чиновники могли витратити приблизно 3,66 трильйона єн (або 23,59 мільярда доларів) на спробу підтримати єну та "повернути" її до майже мінімуму за 34 роки.

Крім цього, на початку тижня (у понеділок) японський Мінфін витратив близько 6 трильйонів єн на втручання на валютному ринку. Мета була аналогічна - підтримка єни на ринку, яка до цього зазнала обвалу до 160,24 долара вперше з квітня 1990 року.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]){ for (var i = 0; i < iframes.length; i++){ if (iframes[i].contentWindow === event.source){ var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Слід відзначити, що японський Мінфін майже завжди відмовляється розголошувати, чи має відділ вплив на курс єни. Проте посадовці підкреслюють, що готові здійснити втручання у будь-який момент.

Головний стратег японського підрозділу Mizuho Securities зазначив, що японські чиновники вклали значну суму коштів у підтримку єни за короткий термін. Він зауважив, що Мінфіну буде складно втручатися у ситуацію, якщо нові дані про заробітну плату у США та інші показники будуть показувати сильні показники.

Його заява стимулювала додаткові покупки долара. Варто зазначити, що під час торгів у середу, долар показував різноманітну динаміку на ринку, відгукуючись на сигнали від Федеральної Резервної системи США.