Ігру "Hamster Kombat" розробив росіянин, який увійшов до списку "30 до 30" журналу Forbes, - повідомляють ЗМІ.

  • 20.06.2024 11:15
  • 3 хвилини читання
Ігру "Hamster Kombat" розробив росіянин, який увійшов до списку "30 до 30" журналу Forbes, - повідомляють ЗМІ.

Ігра онлайн була запущена 24 березня. Розробники оголосили, що менше, ніж за два тижні кількість гравців перевищила позначку у 1 мільйон користувачів. На сьогодні вже говорять про понад 100 мільйонів користувачів, проте точно визначити кількість зараз неможливо, повідомляє "Економічна правда".

Стали відомі найгірші інвестиції серед країн G7, які понесла Велика Британія. Витрати були досить великими.

Hamster Kombat - це відеогра, яка розвинена і видана студією Muse Games. Гра була випущена у 2009 році і стала популярною серед геймерів завдяки своїй оригінальності та чудовому геймплею. У Hamster Kombat гравець керує бойовим хом'яком, який веде бої з іншими тваринами в арені. Гра отримала позитивні відгуки від критиків за свою неповторну атмосферу і креативний підхід до геймплею.

Гра "Хом'ячий бій" розрахована на бажання людей отримувати легкі гроші і є частиною криптопроєкту, який дозволяє користувачам заробляти віртуальні монети, що в майбутньому можна буде обміняти на реальні гроші.

Крім того, для досягнення успіху у цій грі потрібно робити дії в ній приблизно кожні 3 години, а грати потрібно щодня. Ще ніхто не може передбачити, який буде курс обміну для монет з гри на цифрові гроші. Крім того, щоб зрозуміти це, потрібно, щоб гра вийшла на криптобіржу.

Гру створили на блокчейн-мережі Telegram – The Open Network (TON). Доступ до гри Hamster Kombat можна отримати лише через Telegram-бота. Однак неможливо точно визначити кількість користувачів, оскільки деякі створили ферми, де використовують кілька смартфонів одночасно для гри з хом’яком.

Що до самого Notcoin, то тут не варто масти ніяких сумнівів.

Важливо відзначити, що однією з причин настільки стрімкого росту гри є успіх досить схожого проекту Notcoin, який пов'язаний з Telegram. Це також ігровий проект, який був розроблений в екосистемі TON. Користувачі також отримують віртуальні монети, які потім конвертуються в токени.

Проте Notcoin вже доступний на криптобіржі, де користувачі можуть обмінювати свої монети на справжні токени. Крім того, ціна монети стрімко зростає. Наприклад, на початку червня було оголошено, що вартість токену за тиждень зросла майже на 300%.

Хто перебуває за проектом Hamster Kombat?

Інформують, що гру Hamster Kombat створив російський розробник. Джерела вказують на IT-підприємця Едуарда Гуриновича. Прикладом є те, що цей бізнесмен увійшов до російського рейтингу Forbes "30 до 30", повідомляє LIGA.net.

Однак завдяки сервісу who.is, який надає інформацію про реєстрацію домена, вдалося встановити, що хостингом сайту гри є RU-CENTER, найбільший російський хостинг-провайдер та реєстратор доменів.