Ігру Hamster Kombat створив росіянин із рейтингу "30 до 30" журналу Forbes, повідомляють ЗМІ.

  • 20.06.2024 11:31
  • 3 хвилини читання
Ігру Hamster Kombat створив росіянин із рейтингу "30 до 30" журналу Forbes, повідомляють ЗМІ.

24 березня вийшла в світ онлайн-гра. Розробники повідомили, що менше, ніж за два тижні кількість гравців перевищила мільйон. Зараз заговорюють про понад 100 мільйонів активних користувачів, проте точну цифру встановити неможливо з точки зору фактів, повідомляє "Економічна правда".

Достойної уваги заслуговують найдурніші інвестиції серед країн G7: які втрати понесла Велика Британія.

Hamster Kombat це відома відеоігра, в якій борються гризуни - хом'яки. Гравцям треба взяти участь в битвах між собою, використовуючи різні види зброї та спеціальні прийоми. Гра має цікаву графіку та захоплюючий геймплей, що зробило її популярною серед геймерів.

Гра "Хом'ячий бій" спирається на бажання людей отримати легкі гроші, а також є складовою частиною криптопроєкту, що дозволяє користувачам заробляти віртуальні монети, які у майбутньому можна буде обміняти на реальні кошти.

Для успіху в цій грі необхідно входити до неї приблизно кожні три години і грати щодня. У той же час, ніхто не може передбачити, який курс обміну буде для монет з гри на цифрову валюту. Більше того, щоб зрозуміти це, гра повинна бути внесена на криптобіржу.

Ігру Hamster Kombat створили у блокчейн-мережі Telegram - The Open Network (TON). Для доступу до неї потрібно використовувати Telegram-бота. Проте точне число користувачів гри неможливо визначити, оскільки було створено цілі ферми, де кілька смартфонів одночасно натискують на хом’яка.

Навіщо тут Notcoin

Важливо зауважити, що однією з причин настільки стрімкого зростання гри є успіх досить схожого проекту Notcoin, який пов'язаний з Telegram. Це також ігровий проєкт, що був розроблений в екосистемі TON. Користувачі також отримують віртуальні монети, які потім можна конвертувати в токени.

Проте Notcoin вже вивівся на криптобіржу, і користувачі змогли обміняти свої монети на справжні токени. Крім того, ціна монети стрімко зростає. Наприклад, на початку червня стало відомо, що токен за тиждень подорожчав на майже 300%.

!функція(){"вживайте строгість";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(undefined!==a.data["datawrapper-height"]){var е=document.querySelectorAll("iframe");for(змінна т in a.data["datawrapper-height"])for(var р=0;р<е.length;р++)if(е[р].contentWindow===a.source){var і=a.data["datawrapper-height"][змінна]+"рх";е[р].стиль.висота=і}}}))}();

Хто керує Hamster Kombat

Повідомляють, що гру Hamster Kombat створив російський інді-розробник. Джерела вказують на IT-підприємця Едуарда Гуриновича. Наприклад, цей бізнесмен увійшов до російського рейтингу Forbes "30 до 30", повідомляє LIGA.net.

Однак благодаря сервису who.is, который предоставляет информацию о регистрации домена, удалось выяснить, что хостингом сайта игры является RU-CENTER, крупнейший российский хостинг-провайдер и регистратор доменных имен.