Ілон Маск проти NFT, але не зовсім: мільярдер підтримав Ordinals

  • 13.11.2023 18:12
  • 3 хвилини читання
Ілон Маск проти NFT, але не зовсім: мільярдер підтримав Ordinals

У сучасному світі, тема NFT (негайної власності) стала надзвичайно актуальною. Вона настільки вривається у повсякденне життя, що не можна не подивитися на неї з боку визначних особистостей. Однією з таких персон є Ілон Маск - засновник Tesla і SpaceX, який став мільярдером завдяки своєму рішучому та нестандартному мисленню.

Останнім часом він став обговорюваним героєм через свої коментарі щодо NFT. З одного боку, Маск висловив свою симпатію до цієї технології, а з іншого - він виступив проти неї. Він заявив, що NFT - "ламається", і що воно не варто всієї уваги, яку їй приділяють в даний момент. Це викликало багато обговорень і суперечок.

Проте, всередині цього насиченого дискурсу, Ілон Маск також зробив деякі цікаві коментарі про "Ординали". Це поняття, яке стає все більш популярним в контексті NFT. "Ординали" - це інтерактивні NFT-подібні предмети, які можуть бути розміщені у віртуальних просторах, але також мають фізичну присутність у реальному світі.

 

Маск висловив свою підтримку для "Ординалів" і зазначив, що це може бути важливим напрямком розвитку NFT. Він побажав ординалістам успіху в їхніх зусиллях створення нового цікавого формату власності.

Слід зазначити, що Маск завжди підтримує новаторські технології та ідеї. Він був одним з найактивніших прихильників криптовалюти та блокчейну, і його підтримка ординалів випливає з його бажання сприяти новим формам технологічного розвитку.

Є велике розуміння та захоплення з боку Маска стосовно незвичайних та потенційно перспективних ідей, і це заслуговує визнання. Він постійно працює на межі сучасних досягнень технологій і стає відомим своєю здатністю вгадувати майбутні тенденції.

 

Таким чином, Ілон Маск, хоча й висловив свої застереження стосовно NFT, також підтримав "Ординалів". Це ще один приклад його підтримки новаторських ідей та бажання допомогти в створенні щось унікального та цікавого у світі технологій.