Ілон Маск викликав швидкий ріст акцій Tesla, опублікувавши новий прогноз.

  • 24.04.2024 12:30
  • 1 хвилина читання
Ілон Маск викликав швидкий ріст акцій Tesla, опублікувавши новий прогноз.

У першому кварталі 2024 року Tesla зафіксувала зниження доходів на 9%. Це найвищий спад з 2012 року. Крім того, компанія не виправдала очікувань аналітиків через наслідки тривалого зниження цін. Проте на динаміку акцій на біржі вплинула нова заява Ілона Маска.

Що заявив Ілон Маск

Ціни на акції Tesla зросли після того, як генеральний директор компанії, яка виготовляє електромобілі Tesla, повідомив інвесторам, що виробництво нових та доступних моделей електромобілів може розпочатися раніше, ніж очікувалося.

За словами мільярдера, компанія Tesla планує розпочати виробництво нових моделей на початку 2025 року або наприкінці поточного. Раніше передбачалося, що цей проєкт почнеться лише у другій половині 2025 року. Ілон Маск також повідомив про інвестиції компанії Tesla в інфраструктуру штучного інтелекту.

!функція(){"суворо";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(не визначено!==а.дані["datawrapper-height"]){var е=документ.querySelectorAll("iframe");для(т в а.дані["datawrapper-height"])для(var р=0;р<е.length;р++)якщо(е[р].contentWindow===а.джерело){var і=а.дані["datawrapper-height"][т]+"px";е[р].стиль.висота=і}}}))}();

Рух дій Tesla на фондовій біржі

На такому тлі ціни на акції Tesla зросли на 13% протягом ночі. Проте, з початку цього року цінні папери компанії втратили понад 40% своєї вартості, досягнувши найнижчого рівня з січня 2023 року. Позиція виробника електрокарів значно ослабла через такі чинники:

  • Постійні знижки, що надаються компанією;
  • Страхи щодо постачання.
  • Конкуренція від Китаю.

У момент створення цього матеріалу, акції Tesla продаються за 145 доларів за штуку. Ринкова капіталізація компанії зараз складає 460,77 мільярда доларів, згідно з інформацією від Yahoo!Finance.