Інвестори планують залучити 15 мільярдів для України: яку роль відіграють BlackRock та JPMorgan Планується, що інвестори залучать 15 мільярдів доларів для інвестицій в Україну. Один з ключових учасників цього процесу - компанія BlackRock, яка є однією з

  • 18.03.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Інвестори планують залучити 15 мільярдів для України: яку роль відіграють BlackRock та JPMorgan

Планується, що інвестори залучать 15 мільярдів доларів для інвестицій в Україну. Один з ключових учасників цього процесу - компанія BlackRock, яка є однією з

В даний момент програма для міжнародних приватних інвесторів, що спрямована на підтримку відновлення України, планує залучити 15 мільярдів доларів фінансування за участі державних органів та капіталові ринків.

Варто звернути увагу на те, як відстежувати важливі та вигідні тенденції на фінансових ринках.

Інвестиції на розвиток України.

Філіп Гільдебранд, керівник BlackRock, заявив, що Фонд розвитку України має намір залучити не менше 500 мільйонів доларів від країн, банків розвитку та інших грантових установок. Ще одна ціль - залучення 2 мільярдів доларів від приватних інвесторів.

Також, Україні надає консультації компанія BlackRock та банк JPMorgan Chase щодо залучення приватного капіталу. За словами Гільдебранда, їхня мета - об'єднати консорціум акціонерів та боргових інвесторів, які можуть виділити щонайменше 15 мільярдів доларів на реконструкцію в Україні.

Варто згадати, що у лютому Світовий банк повідомив про те, що загальна вартість відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії становитиме майже 500 мільярдів доларів. Українська влада та фінансові компанії ведуть переговори щодо заохочення приватних інвесторів протягом півтора років.