Інвестори призупинили торгівлю доларом: що відбувається на валютному ринку.

  • 23.02.2024 23:15
  • 2 хвилини читання
Інвестори призупинили торгівлю доларом: що відбувається на валютному ринку.

Основні перетворення на валютному ринку сталися 23 лютого.

У п'ятницю, 23 лютого, індекс долара США закрився на рівні 103,96 за даними Yahoo! Finance. Діапазон коливань цього показника склав від 103,77 до 104,05.

Цікава стаття про спадок легендарних інвесторів: які поради вам допоможуть накопичити капітал.

Найвищі зміни Індексу долара США за останній рік:

  • Індекс долара США сягнув максимального рівня на позначці 107,35.
  • Згідно з інформацією видання CNBC, протягом минулого року цей показник досяг найнижчого рівня на 99,58.

Які чинники впливають на курс долара США?

У п'ятницю долар США зазнав першого тижневого спаду з початку 2024 року, оскільки інвестори зробили паузу в покупці валюти після майже двомісячного ралі. Це сталося через те, що ринок очікував, що Федеральний резерв знизить ключову ставку пізніше, ніж очікувалося.

Під час торгової сесії Індекс долара США майже залишився на місці. Максимальне значення за останні три місяці було досягнуто у середині лютого і склало 104,97, тоді як мінімальне за останні 5 місяців було зафіксовано наприкінці грудня на рівні 100,61.

Слід додати, що у 2024 році долар зміцнив свої позиції завдяки стійкості економіки США, а також у зв’язку з попередженням чиновників Федерального резерву про небажаність різкого зниження процентних ставок. Основна мета їхньої діяльності полягає у тому, щоб підвищити рівень інфляції до цільового показника на рівні 2% щорічно, повідомляє CNBC.