Є запитання до попередніх керівників: Шевченко розповів про вражаючий дефіцит у бюджеті Української асоціації футболу.

  • 02.03.2024 12:00
  • 3 хвилини читання
Є запитання до попередніх керівників: Шевченко розповів про вражаючий дефіцит у бюджеті Української асоціації футболу.

Наш легендарний футболіст почав свою роботу на новій посаді в області аудиту. Його перші висновки свідчать про те, що в організації існує значний фінансовий дефіцит.

Також цікавтеся: Павелка визволили з-під варти: суд задовольнив його запит.

Перевірка продовжується.

Шевченко розповів про фінансову ситуацію в УАФ та заявив, що з цього моменту всі процеси діяльності організації будуть прозорими.

У цьому році державне фінансування футболу зросло через участь нашої збірної на Олімпіаді, і це є нормальною справою. Ми плануємо представляти звіти про свою діяльність, у тому числі і фінансові результати. Один з перших кроків у диджиталізації футболу - це впровадження електронного документообігу, який спростить отримання інформації.

Існують спеціальні кошти, які призначені для конкретних проєктів та програм, частина з них використовується на операційну діяльність Українського археологічного фонду - зарплати та інші потреби. Розподіл цих коштів здійснюється через відповідні комітети, які будуть представляти звіти. Зараз ми налаштовуємо цей процес. Звіти будуть доступні для громадськості. Мене цікавить прозорість в діяльності УАФ.

Шевченко також повідомив, що українська Асоціація футболу має значний фінансовий дефіцит. Хоча аудит ще не завершився, але дефіцит бюджету вже досягає вражаючої суми.

На даний момент в УАФ існує дефіцит бюджету у розмірі 105 мільйонів гривень. Звідки він виник? Після проведення аудиту буде зрозуміліше. Проте, потрібно зачекати, оскільки аудит проводиться за період 9 років. Це не лише фінансова перевірка, а й операційний аналіз адміністративної діяльності УАФ, що ускладнює процес. Шевченко заявив, що результати перевірки будуть відомі всім.

Нагадаємо, що раніше Андрій Шевченко повідомив, яку країну мріє представляти його син Крістіан на міжнародній арені. Він сказав, що скаути юнацької збірної України виявили інтерес до нього і він зараз збирає документи для отримання українського громадянства.