Кандидатка, яка підтримує Україну, у змаганні за посаду президента Сполучених Штатів Америки отримала значну підтримку зі сторони фінансового району Волл-стріт.

  • 25.01.2024 13:01
  • 2 хвилини читання
Кандидатка, яка підтримує Україну, у змаганні за посаду президента Сполучених Штатів Америки отримала значну підтримку зі сторони фінансового району Волл-стріт.

У той же час, Ніккі Гейлі заробляє все більше підтримки від представників американського фінансового світу. Кілька мільярдерів з Волл-стріт навіть вирішили організувати збір коштів для президентської кампанії головної конкурентки Дональда Трампа серед республіканців.

Розумні та низькоризикові інвестиції: чому варто звернути увагу на "портфелі Нобелівських лауреатів"

Мільярдери підтримують опонентку Трампа на виборах у Сполучених Штатах.

Планується проведення заходу 30 січня у Нью-Йорку. Організаторами будуть мільярдери Стенлі Дракенміллер, Генрі Кравіс, Кен Лангоун і Кліфф Ассенс. Вартість квитків стартує від 33 тисяч доларів. Ведучими вечора будуть економіст Гленн Габбард та сенатор-республіканець Пет Тумі.

Один із донорів, умовившись про анонімність, повідомив, що після візиту до Нью-Йорка, Ніккі Гейлі планує відвідати Маямі та Палм-Біч у штаті Флорида. Крім того, протягом перших двох тижнів лютого політик планує провести зустрічі з впливовими донорами в Каліфорнії та Техасі.

Також нагадаємо, що у другій половині січня політична діячка висловила сумніви щодо розумової придатності Дональда Трампа. Все це через те, що колишній президент США помилився, сплутавши її з демократкою Ненсі Пелосі, яка у минулому виступала в якості спікерки Палати представників Конгресу США.

Слід зазначити, що після підсумків четвертого кварталу компанія оголосила про свою найвищу виручку - 24 мільйони доларів. Останнім часом команда, що змагається з Трампом, почала значно більше витрачати, покупаючи рекламу на мільйони доларів.