Капіталізація збільшилася на 200 мільярдів доларів за один день: Цукерберг випередив Гейтса за майновим станом.

  • 06.02.2024 11:19
  • 2 хвилини читання
Капіталізація збільшилася на 200 мільярдів доларів за один день: Цукерберг випередив Гейтса за майновим станом.

Майно Цукерберга збільшилося.

Акції Meta подорожчали на 20% і завершили торги на рівні 474,99 долара за акцію, що стало новим рекордом. Засновнику і главі Meta, Марку Цукербергу, належить 13% акцій компанії, що призвело до зростання його статків до 170 мільярдів доларів. Це дозволило йому посісти четверте місце у списку найбагатших людей світу і випередити Біла Гейтса.

Прочитайте також, як Трамп закликає "знищити" угоду про надання допомоги Україні: як експерти роз'яснюють вплив колишнього президента.

На початку 2024 року цінні папери Мета підвищилися на 34%. Водночас, статки Цукерберга зросли на 42,4 мільярда доларів лише за понад місяць. Ринкова вартість компанії збільшилася в 2,5 рази і становить 1,22 трильйона доларів.

Аналітики переглянули свої прогнози щодо акцій компанії Meta, враховуючи такі фактори:

  • високі результати за квартал;
  • оголошено виплату дивідендів;
  • оголошена програма викупу акцій на суму 50 мільярдів доларів.

На відміну від минулої цільової ціни, аналітик Raymond James Джош Бек підняв прогнозовану ціну акцій компанії Meta на 100 доларів, що становить 550 доларів за акцію. Згідно з його думкою, цей ріст зумовлений очікуваним збільшенням річного прибутку компанії на 25-60 мільярдів доларів завдяки імплементації штучного інтелекту.