Кійосакі пророкує, що ціна біткоїну може побити рекорд і досягти нових висот до 2030 року.

  • 15.04.2024 13:31
  • 2 хвилини читання
Кійосакі пророкує, що ціна біткоїну може побити рекорд і досягти нових висот до 2030 року.

Прогноз від Роберта Кійосакі полягає в тому, що прозорий сценарій розвитку подій вже не працює. Тому треба бути готовим до будь-яких варіантів та швидко адаптуватися до змін в економічній ситуації.

На своїй сторінці у X (раніше Twitter), Роберт Кійосакі заявив, що біткоїн буде рости. Тому, ймовірною ціною для найпопулярнішої криптовалюти у світі може стати рекордна сума у 2,3 мільйона доларів.

Також необхідно прочитати основного конкурента біткоїна: яку динаміку показує Ethereum і як можна на цьому заробити.

Кійосакі погодився з прогнозом інвесторки Кеті Вуд про криптовалюту. Вона впевнена, що біткоїн досягне такої ціни.

Чи вірю я їй? Так. Кеті Вуд дуже розумна. Я довіряю її думці. Чи може вона помилятися? Так. І що з того? Головне питання: у що вірите ви? Що, якщо Кеті права? Що, якщо вона не права? А головне: скільки у вас біткоїнів? Якщо Кеті має рацію, я б хотів придбати більше. Якщо ж вона помиляється, я буду радий, що не маю жодного, — написав Роберт Кійосакі.

За словами підприємця, більшість людей не мають цифрового золота, незважаючи на правоту Кеті Вуд.

Навчальний заклад - це єдине місце на планеті, де "розумні" люди - це ті, хто ніколи не робить помилок. У реальному житті найбагатші й найщасливіші люди роблять помилки і вчаться на них, - додає він.

Що говорять аналітики компанії ARK Invest

Цікаво, що в лютому аналітики ARK Invest заявили, що біткоїн може досягти ціни у 2,3 мільйона доларів. Цей прогноз був опублікований у щорічному звіті.

У січні поточного року Кеті Вуд, головна виконавча директорка та директорка з управління інвестиціями в компанії Ark Invest, передбачила зростання ціни цифрового золота до марки 1,5 мільйона доларів.