Китай почав скасовувати контракти з важливою українською сферою: що сталося?

  • 11.04.2024 21:30
  • 2 хвилини читання
Китай почав скасовувати контракти з важливою українською сферою: що сталося?

Поширюється інформація, що китайські імпортери почали скасовувати угоди на постачання кукурудзи. За даними осіб, які мають інформацію про ситуацію, відмова від українського збіжжя триває вже два тижні.

Інвестиції в сучасному світі мають свої переваги і недоліки, про які варто знати кожному. Важливо приділяти увагу інвестиціям, щоб ефективно використовувати свої кошти.

Китай припиняє укладення контрактів на купівлю кукурудзи з України.

Наразі повідомляють, що китайські покупці вже скасували від 4 до 6 вантажів української кукурудзи. Ці вантажі планували доставити до Китаю з квітня по червень. Також додають, що в майбутньому може бути ще більше відмов.

Слід відзначити, що Китай є найбільшим імпортером кукурудзи у світі. Скасування імпорту зернової культури з України може негативно позначитися на глобальних цінах. Справа в тому, що вартість кукурудзи вже тисне на тлі великих врожаїв у США та Бразилії.

Чому Китай не купує українську кукурудзу

Скасування замовлень на українське збіжжя почалося після втручання китайської митниці, яка закликала трейдерів обмежити імпорт. Однією з цілей є зменшення надлишку пропозиції кукурудзи на внутрішньому ринку. Крім того, китайська влада прагне підтримати ціни для місцевих фермерів навколо часу посівної.