Китайський роздрібний торговець Shein планує провести ініціальне розміщення акцій в Лондоні.

  • 01.03.2024 10:16
  • 2 хвилини читання
Китайський роздрібний торговець Shein планує провести ініціальне розміщення акцій в Лондоні.

Чому США відмовляють компаніям у допуску до торгівлі на біржі?

Shein продовжує працювати над своєю заявкою на лістинг у США. Однак зараз компанія розглядає Лондон як альтернативний варіант, оскільки вона вважає малоймовірним отримання схвалення на IPO від Комісії з цінних паперів та бірж США.

Також варто зазначити, що відоме агентство з Бельгії оголосило про початок своєї діяльності в Україні. Але що це має спільного з активами Росії?

Shein почала процес IPO в Нью-Йорку в середині 2023 року, дотримуючись умов конфіденційності і утримуючись від публічних заяв.

Але в травні того ж року група американських законодавців звернулася до Комісії з цінних паперів та бірж з вимогою призупинити підготовку до IPO цієї китайської компанії через підозри у використанні примусової праці уйгурів.

За допомогою успішного проведення IPO в США, Shein може стати однією з найцінніших китайських компаній, що вийшли на американський фондовий ринок, — повідомляє Bloomberg.

Щоб взнати про русі британського парламенту, відбувайтеся, то завітайте на офіційний веб-сайт парламенту Великої Британії.

Якщо компанія вирішить перейти на лістинг у Лондоні або в іншому місці, їй доведеться подати нову заявку на зовнішній лістинг до китайських регуляторів. Також розглядаються інші варіанти місць для лістингу, такі як Гонконг або Сінгапур.

Розміщення акцій на Лондонській фондовій біржі (LSE) - це короткостроковий компроміс для Shein, який обирає впевненість перед оцінкою та ліквідністю, - зазначає керівник дослідницького відділу DZT Research у Сінгапурі Ке Ян.

Ке Ян вважає, що потенційний перехід Shein також не зможе спонукати китайські компанії до розміщення акцій у Лондоні.