Компанія Apple випускає нову функцію для передачі грошей.

  • 11.06.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
Компанія Apple випускає нову функцію для передачі грошей.

Нагадаємо, що цієї осені вийдуть нові гаджети компанії Apple разом з оновленнями iOS 18 і WatchOS 11. На даний момент ці операційні системи доступні у бета-версіях для розробників.

Німецькі компанії відзначили найважливіші виклики в Україні та розповіли про можливі нові інвестиції.

Компанія Apple анонсувала нову можливість для переказу грошей.

У системі Apple з'явилася нова функція для переказу грошей під назвою Tap to Cash. Тепер користувачі зможуть надсилати кошти, просто доторкнувшись своїм iPhone до іншого iPhone або Apple Watch.

Під час щорічної Всесвітньої конференції розробників було розкрито функціонал Tap to Cash. Представники компанії надали лише короткий опис цієї функції, додавши деякі деталі:

  • Вони заявили, що це "приватна" функція.
  • Також вони відзначили, що при передачі коштів користувачам не потрібно буде розголошувати особисті дані.

Також зазначають, що Tap to Cash нагадує технологію Tap to Pay, яку Apple представила декілька років тому. Вона дозволяє здійснювати оплату лише одним дотиком iPhone.

Компанія Apple активно встановлює штучний інтелект.

На цьогорічній Всесвітній конференції розробників компанія Apple представила нову систему штучного інтелекту Apple Intelligence. Також, американський гігант оголосив про партнерство з розробником ChatGPT OpenAI.

Світово відома компанія Apple вважає, що індивідуальний та стриманий підхід до технології завоює довіру користувачів. Проте інвестори досить лійково відреагували на цей подію. Цінні папери компанії впали майже на 2% до 193,12 долара за штуку на біржі у Нью-Йорку.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined') { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();