Компанія Ілона Маска втратила 30 мільярдів доларів за день через проблему, яку вона не вирішувала роками.

  • 03.04.2024 19:15
  • 2 хвилини читання
Компанія Ілона Маска втратила 30 мільярдів доларів за день через проблему, яку вона не вирішувала роками.

Однією з ключових частин звіту є інформація про перше значуще зниження продажів за чотири роки. У результаті проведених акцій компанії ціни значно впали.

Інвестиції - це важливий аспект у сучасному світі, про який варто знати всім. Їх головні плюси та мінуси варто розглянути детальніше.

Tesla знову зазнала втрат на фондовому ринку. Tesla втратила свої позиції на біржі.

Розмова йде про зниження цінних паперів Tesla на 5,2%. Ринкова капіталізація виробника електрокарів скоротилася на 30 мільярдів доларів за один день. З початку січня 2024 року акції компанії Ілона Маска втратили у вартості 33%.

Протягом перших трьох місяців поточного року продажі електрокарів виробника зменшилися на 8,5% порівняно з попереднім роком. На початку року генеральний директор компанії Tesla, Ілон Маск, попереджав інвесторів про можливі проблеми з продажами у 2024 році.

У компанії Tesla зазначили, що зниження пов'язане з підготовкою заводу в Фрімонті, зупинкою роботи заводу в Берліні через пожежу та конфліктом у Червоному морі. Крім того, компанія Ілона Маска відчуває загострення конкуренції в Китаї, де місцеві підприємства поступово набирають популярності.

Той момент, коли було створено цей матеріал, акції компанії Tesla були торговані на ринку за ціною 168,11 доларів за штуку. Загальна вартість компанії на фондовому ринку складала 535,5 мільярда доларів, за даними Yahoo!Finance.