Компанія Nvidia має на меті привернути більше дрібних інвесторів: що заплановано.

  • 11.03.2024 18:45
  • 3 хвилини читання
Компанія Nvidia має на меті привернути більше дрібних інвесторів: що заплановано.

У момент створення цього матеріалу, ціна акцій компанії Nvidia коливається на рівні 859 доларів за штуку. Ринкова капіталізація компанії складає 2,1 трильйона доларів за даними Global Ranking.

Також варто ознайомитися з успадкованою мудрістю легендарних інвесторів: які поради допоможуть накопичити капітал.

Компанія Nvidia має намір провести розподіл акцій.

У зв'язку з тим, що вартість акцій Nvidia наближається до рівня 1 тисячі доларів, компанія планує провести дроблення цінних паперів (спліт). Основна мета - привернути більше дрібних інвесторів, які не можуть собі дозволити вкладення грошей за поточної високої ціни.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var newHeight = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = newHeight; } } } } }); })();

Для того, щоб зрозуміти ситуацію, слід зазначити, що з початку 2023 року ціни на акції виробника мікросхем зросли з 150 доларів до історичного максимуму в розмірі 972 доларів (на 8 березня).

З початку січня 2024 року цінні папери компанії Nvidia подорожчали на 81%. Великим катализатором фінансового успіху стала популярність штучного інтелекту. Крім того, 1 березня компанія Nvidia встановила новий історичний рекорд, досягнувши ринкову капіталізацію на рівні 2 трильйонів доларів вперше.

Нагадуємо, що в лютому 2024 року головний інвестиційний стратег з Bank of America відзначив стрімке зростання ринкової капіталізації Nvidia. Зокрема, це призвело до того, що ринкова вартість цієї компанії перевищила фондову біржу в Китаї.