Компанія Tesla зазнає величезних фінансових втрат після того, як Ілон Маск зробив тривожне заяву.

  • 25.01.2024 20:45
  • 2 хвилини читання
Компанія Tesla зазнає величезних фінансових втрат після того, як Ілон Маск зробив тривожне заяву.

Ситуація полягає в тому, що у 4-ому кварталі 2023 року загальний обсяг продажів компанії зросло на 3%, досягнувши 25,17 мільярда доларів, що менше на 0,43 мільярда доларів від прогнозованих 25,6 мільярда доларів. Якщо порівняти з попереднім роком, зростання цього показника становило всього 1%.

Приділити увагу Початку інвестування у 2024 році: основні поради та поетапний план.

Нове значне падіння курсу Tesla на фондовій біржі.

Після оприлюднення фінансового звіту за останній квартал 2023 року ціни акцій Tesla спочатку знизилися на 6%, а на теперішній момент, коли цей матеріал був створений, знизилися майже на 13%. За даними Yahoo!Finance, наразі ринкова капіталізація виробника електрокарів становить 576,9 мільярда доларів.

Лише більше - так сказав генеральний директор компанії Tesla, Ілон Маск, попереджаючи інвесторів, що темпи зростання продажів у 2024 році будуть сповільнюватися, незважаючи на знижки. У 2020 році компанія впровадила знижки на чотири моделі автомобілів у всьому світі через зниження обсягів продажів.

Нагадаємо, що Ілон Маск прагне збільшити свою власну долю акцій у компанії Tesla. Він стверджує, що в поточних умовах важко ефективно розвивати компанію. Бізнесмен навіть відновив критику Марка Цукерберга, який має вирішальне право голосу в Meta через акції подвійного класу.

За останній день капіталу Ілона Маска зменшилося на 937 мільйонів доларів, повідомляє Bloomberg. Крім того, з початку року бізнесмен став менш багатим на приблизно 13 мільярдів доларів.