Компанія з Каліфорнії, що спеціалізується на виробництві нетрадиційного м'яса, зафіксувала зростання в більше ніж 100%.

  • 29.02.2024 23:30
  • 2 хвилини читання
Компанія з Каліфорнії, що спеціалізується на виробництві нетрадиційного м'яса, зафіксувала зростання в більше ніж 100%.

Один з провідних виробників рослинної їжі.

Мова йде про компанію Beyond Meat, чиї акції раптово піднялись у ціні. Головна причина - фінансові показники компанії перевищили прогнози аналітиків.

Також варто прочитати наслідок легендарних інвесторів: які поради допоможуть зібрати капітал.

Зокрема, прибуток Beyond Meat склав 73,7 мільйона доларів, хоча очікувалося, що це число становитиме 66,8 мільйона доларів. Після оприлюднення цієї інформації, акції компанії різко почали зростати. За день цінні папери подорожчали на 106%.

Керівник компанії Beyond Meat заявив, що до 2024 року планується досягти прибуткового рівня шляхом впровадження низки рішень. Це включає зменшення операційних витрат, коригування цін і випуск нового бургера під брендом Beyond Burger. Ці кроки призначені для зміцнення балансу у короткостроковій перспективі.

Але виробник рослинного м'яса стикнувся з проблемами. Наприклад, виторг компанії зменшився на 7,8% в порівнянні з попереднім роком. Beyond Meat вдалося компенсувати втрати у США завдяки зростанню на міжнародному ринку. Крім того, обсяги роздрібних продажів у США зменшилися на 23% за рік, а продажі у громадському харчуванні – на 26% (при цьому компанія пропонувала знижки).