Країна Сполучених Штатів Америки здійснила значний крок у напрямку легалізації криптовалюти.

  • 17.01.2024 09:36
  • 3 хвилини читання
Країна Сполучених Штатів Америки здійснила значний крок у напрямку легалізації криптовалюти.

"Сигнал на рух" для Волл-стріт

Цей крок став важливою подією для сектора цифрових активів, чия вартість оцінюється приблизно в 1,7 трильйона доларів. І після рішення комісії, вартість біткойну на кілька миттєвостей зросла на 47 тисяч доларів.

Також хочу поділитися інформацією про потенційні можливості для великого заробітку у 2023 році: від криптовалют до какао-бобів.

Отже, Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) дала дозвіл фондам важкого класу у галузі BlackRock, Invesco і Fidelity, а також меншим конкурентам, включаючи Valkyrie, розпочати торги.

Хоча сьогодні ми схвалили лістинг і торгівлю певними спотовими акціями Bitcoin ETP, ми не підтримуємо і не рекомендуємо використання біткойну. Інвестори мають бути обережними щодо багатьох ризиків, пов'язаних з біткойнами та криптовалютою, - зазначив у своєму зверненні голова SEC Гері Генслер.

На що це впливає для інвесторів?

Прийняте рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) означає, що з даного моменту інвестори зможуть інвестувати в біткойн через звичайні брокерські рахунки, не залучаючи криптостартапи, які минулими роками стали предметом уваги влади через ряд скандалів та банкрутств.

Це затвердження означає, що як роздрібні, так і інституційні інвестори тепер мають можливість розширити свій портфель за допомогою криптовалюти без потреби хвилюватись про складність зберігання. ETF дозволяє легко додавати криптовалюту до свого портфелю, – сказав Кемпбелл Харві, професор фінансів у Дьюкському університеті.

Суть полягає в тому, що прихильники криптовалют протягом багатьох років твердили, що так званий спотовий біткойн-фонд, який вкладає гроші безпосередньо у біткойн, буде вигідним для інвесторів.Конкретно йшлося про те, що він сприятиме наближенню галузі до строго регульованого світу традиційних фінансів.

Крім цього, слід зазначити, що на початку січня 2024 року курс біткойна досяг максимального рівня з квітня 2022 року. Це сталося через захват інвесторів щодо потенційного схвалення Комісією з цінних паперів та бірж США запуску біржових фондів із біткойнами (BTC-ETF).