Криптовалюти мають зв'язок з штучним інтелектом: їх капіталізація перевищила 16,5 мільярда доларів.

  • 25.02.2024 08:15
  • 2 хвилини читання
Криптовалюти мають зв'язок з штучним інтелектом: їх капіталізація перевищила 16,5 мільярда доларів.

Капіталізація криптовалют збільшилася.

У Nvidia повідомили, що прибуток на акцію у IV кварталі становив 5,16 долара, тоді як очікувалося, що він буде 4,59 долара. Виручка компанії також зросла до 22,1 мільярда доларів, в той час як аналітики прогнозували 20,4 мільярда доларів.

Також читайте, як з однієї з провідних криптовалютних бірж світу було виведено понад 18 тисяч біткоїнів за день: що це означає.

Після цього звіту, ціна монети ШІ різко зросла. Наприклад, котирування піднялося на:

  • SingularityNet (AGIX) займає понад 20% ринкової частки.
  • FetchAI (FET) - понад 10% виросло.
  • RNDR демонструє зростання на 8%.

Швидкі обчислення та генеративний ШІ досягли критичної точки. Попит на них зростає у всьому світі в компаніях, галузях і країнах, – пояснив Дженсен Хуанг (Jensen Huang), засновник і генеральний директор компанії Nvidia.

Крім цього, Nvidia вже прогнозує дохід за перший квартал у розмірі 24 мільярди доларів, що перевищує очікування аналітиків - 22,2 мільярда доларів.

Такі події відбуваються у поточному році на фоні зростання акцій виробника чипів для ШІ на 200%. Таким чином, капіталізація компанії зросла до 1,7 трильйона доларів, що перевищує капіталізацію Amazon і Google.

Нагадаємо, що акції виробника мікросхем зросли на понад 7% під час торгів на ринку в середу, в той час як ф'ючерси на індекс S&P 500 підвищилися на 0,5%, а ціна біткоіна знизилася на 1,2%.