Курс біткоїну може сягнути 250 тисяч доларів через санкції проти Росії та центробанки.

  • 19.03.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїну може сягнути 250 тисяч доларів через санкції проти Росії та центробанки.

Згідно з прогнозом Standard Chartered очікують серйозних змін ціни на ринку криптовалют у 2025 році. Необхідно нагадати, що протягом поточного року біткойн встановив декілька нових рекордів на ринку, досягнувши нового історичного піку.

Необхідно слідкувати за ключовими та вигідними тенденціями на фінансових ринках.

На ринку можливе досягнення нового рекорду за допомогою біткоіну.

Прогнозується, що ціна біткоіна може досягнути 250 тисяч доларів за одиницю у 2025 році. Факторами, що впливають на ціну біткоїна, є:

  • Успіх фондів спотових біткоїнів (ETF);
  • Збільшення інтересу центральними банками до криптовалют.

Вказують, що можливе настільки потужне цінове зростання, якщо приплив коштів буде зберігатися на такому ж сильному рівні, як зараз. Ще одним видом підтримки для курсу біткоіну є міжнародні валютні резерви. Це кошти, які можуть надійти в сектор вже у 2024 році.

Фахівці вказують, що санкції США та Європейського Союзу проти російських резервів, які були зберігані на Заході, спричинили зростання інтересу центральних банків до нестандартних активів. Однією з мет цього є диверсифікація міжнародних резервів.

Зараз золото та китайський юань є найбільшими виграшами від прагнень регуляторів. Проте цифрові активи також можуть скористатися цими змінами. Якщо вкладення підуть у криптовалюту, очікується, що найбільші та найліквідніші активи отримають основний приплив капіталу, зокрема біткоїн.

Прогнозують, що у 2024 році курс біткоїну зросте до 150 тисяч доларів. За даними MarketWatch, з початку року цифрова валюта подорожчала майже на 50%. Наразі вартість біткоїна коливається навколо 63 тисяч доларів за одиницю.