Курс євро значно знизився і йде на шлях до подальшого падіння.

  • 12.04.2024 16:16
  • 2 хвилини читання
Курс євро значно знизився і йде на шлях до подальшого падіння.

Під час торгів у п'ятницю, 12 квітня, спостережено гостре знецінення євро по відношенню до долара. Крім того, єдина валюта країн Єврозони втратила вартість до найнижчого рівня з початку року.

Чому євро втрачає свою позицію на ринку?

Таким чином, євро оновило мінімум за останній рік, який був зафіксований у лютому. У той час валюта втратила вартість до найнижчого рівня за п'ять місяців. Крім того, євро може впасти на 1,5% за тиждень, що може стати найгіршим результатом з кінця 2022 року.

Курс євро був понижений до 1,0675 долара через можливе зниження процентної ставки Європейським центральним банком порівняно з Федеральною резервною системою США.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined') { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var newHeight = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = newHeight; } } } } }); })();

Крім того, сигнали від Європейського центрального банку посилили розмови серед стратегів, що євро може впасти до 1,05 долара до середини року і навіть досягти паритету з американською валютою, якщо Федеральний резерв не почне знижувати ставку цього року. Нагадаємо, що влітку 2022 року пара євро – долар вперше за 20 років зафіксувала паритет.