Маловідома криптовалюта, пов'язана з Telegram, за тиждень зросла в ціні майже на 300%

  • 03.06.2024 14:00
  • 2 хвилини читання
Маловідома криптовалюта, пов'язана з Telegram, за тиждень зросла в ціні майже на 300%

На момент написання цього матеріалу, курс криптовалюти Notcoin складає 0,02305 долара за одиницю. З початку торгів вартість токену зросла більше, ніж на 16%.

Зверніть увагу, що Китаю загрожують нові санкції від США та їх партнерів, - повідомляє Reuters.

Ціна криптовалюти Notcoin раптово зросла.

Протягом тижня Notcoin здорожчав на 287%. А ще в неділю, 2 червня, курс монети вирос на 64%. Це провело до зростання ринкової капіталізації монети.

Цей показник зріс із 517 мільйонів доларів до понад 2,3 мільярда доларів за один тиждень. Notcoin зараз займає 51 місце у списку криптовалют на CoinMarketCap. Варто зазначити, що 16 травня відбулось 16 лістингів Notcoin на провідних криптобіржах.

Чому ціна токена так швидко зростає

Заява криптобіржі Bybit спричинила зростання ціни монети Notcoin. Підтверджено, що після неудачного запуску Notcoin відбулись значні зміни на посадах у компанії. Декілька керівників змінили свої ролі, згідно з інформацією від CoinDesk.

За інформацією акаунту Wu Blockchain, один з керівників біржі добровільно подав у відставку, а також компанія найняла нових технічних та спотових менеджерів. Нагадаємо, що проблеми з запуском проєкту спричинили виплату компенсації у розмірі 23 мільйонів доларів для 320 тисяч користувачів.