Маловідома криптовалюта, що пов'язана з Telegram, зросла у ціні майже на 300% за тиждень.

  • 03.06.2024 14:00
  • 2 хвилини читання
Маловідома криптовалюта, що пов'язана з Telegram, зросла у ціні майже на 300% за тиждень.

У момент написання цього матеріалу курс Notcoin становить 0,02305 долара за монету. З початку торгів ціна токена зросла на понад 16%.

Китаю доводиться ставитися серйозно до можливих нових санкцій від США та їх союзників, передає агентство Reuters.

Ціна Notcoin раптово зросла.

Протягом тижня Notcoin подорожчав на 287%. У неділю, 2 червня, курс монети збільшився на 64%. Це зростання також призвело до збільшення ринкової капіталізації монети.

Цей показник збільшився з 517 мільйонів доларів до понад 2,3 мільярда доларів лише за один тиждень. Зараз Notcoin займає 51 місце серед криптовалют на CoinMarketCap. Також важливо відзначити, що 16 травня відбулися 16 лістингів Notcoin на найбільших криптобіржах.

Чому так швидко росте ціна на токен?

Заява криптобіржі Bybit сприяла підвищенню ціни монети Notcoin. Інформація про кадрові зміни після неудачного запуску Notcoin була підтверджена. Кілька керівників змінили свої посади, як повідомляє CoinDesk.

Згідно з інформацією акаунту Wu Blockchain, один з керівників біржі вирішив добровільно піти у відставку, а також компанія змінила технічних та спотових менеджерів. Нагадаємо, що проблеми з запуском проєкту призвели до виплати компенсації у розмірі 23 мільйонів доларів для 320 тисяч користувачів.