Мільярдер із США передбачає, що вартість біткоїна може збільшитися до 250 тисяч доларів у визначеному часовому проміжку.

  • 17.01.2024 09:39
  • 1 хвилина читання
Мільярдер із США передбачає, що вартість біткоїна може збільшитися до 250 тисяч доларів у визначеному часовому проміжку.

На сьогоднішній день, згідно з даними CoinMarketCap, вартість однієї монети біткойн становить понад 43 тисячі доларів. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти складає 851,9 мільярда доларів.

Чи може біткойн повторити свій історичний рекорд? Всі ознаки вказують на це в грудні.

У 2024 році біткойн може встановити новий найвищий показник.

Інвестор Тім Дрейпер, якого Forbes оцінюєзагальним капіталом у 1,2 мільярда доларів, сподівається, що цього року вартість біткоїна буде досягати 250 тисяч доларів за одну монету. Цікаво, що він змінив свою прогнозної на 2024 рік для цифрової валюти, подвоївши її. Раніше його прогноз становив 125 тисяч доларів за монету.

Цікаво, що інвестор уже у 2019 році передбачав, що біткоїн підскочить до 250 тисяч доларів. Згідно його думки, цифрова валюта досі не досягла цього рівня через опаски, пов'язані з криптовалютою, які існують у владі США. Тім Дрейпер вважає це просто тимчасовою затримкою.