Мільярдер Воррен Баффет продав акції одного з основних конкурентів Tesla практично на 40 мільйонів.

  • 18.06.2024 12:15
  • 3 хвилини читання
Мільярдер Воррен Баффет продав акції одного з основних конкурентів Tesla практично на 40 мільйонів.

Компанія Berkshire Hathaway стала одним з перших інвесторів у виробника електромобілів BYD. Цю компанію відзначив давній партнер Баффета Чарлі Мангер, який помер минулого року.

Варто звернути увагу на те, що відбувається з нафтою після підйому до пікового рівня з початку квітня.

Воррен Баффет продає акції китайського конкурента Tesla.

Однак Berkshire Hathaway продовжує продавати акції BYD. Зокрема, фінансовий конгломерат Воррена Баффета продав додаткові 1,3 мільйона цінних паперів китайського виробника електрокарів. Ці акції були на Гонконзькій фондовій біржі і угоду оцінили у 39,8 мільйона доларів.

У результаті частка Berkshire Hathaway в компанії BYD знизилася з 7% до 6,9%. Нагадаємо, що у 2008 році компанія Баффета вперше придбала акції виробника електрокарів. Тоді було закуплено близько 225 мільйонів акцій за орієнтовно 230 мільйонів доларів. Ця угода виявилася дуже вдалим кроком, оскільки ринок електромобілів стрімко розвивався як в Китаї, так і в інших країнах.

Динаміка акцій компанії BYD на фондовій біржі

Акції BYD нашої торгуються на рівні 255,64 юаня за штуку на Шеньчженській фондовій біржі. Ці цінні папери показують від'ємну динаміку, знизившись на 0,61% з початку торгів.

За даними порталу Google Фінанси, ринкова капіталізація виробника електрокарів становить 692,23 мільярда юанів. За період з початку року акції компанії зросли майже на 33%, а за останній місяць – близько на 15%.

На Гонконзькій фондовій біржі акції BYD торгуються за практично 234 гонконзьких долари, а ринкова капіталізація компанії становить приблизно 680,64 мільярда гонконзьких доларів, згідно з інформацією від Investing.com.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event){ if(typeof event.data["datawrapper-height"] !== "undefined"){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i = 0; i < iframes.length; i++){ if(iframes[i].contentWindow === event.source){ var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } })); })();