Мільярдери до 30 років: що об'єднує їх і викликає значні зміни.

  • 05.04.2024 22:00
  • 2 хвилини читання
Мільярдери до 30 років: що об'єднує їх і викликає значні зміни.

На даний момент у списку мільярдерів до 30 років є 15 осіб. Їх об'єднує важлива спільна риса.

Згідно з дослідженням Forbes, жоден з мільярдерів не назбирав свої статки самостійно. Усі вони успадкували своє багатство. Наймолодшою мільярдеркою у світі наразі є 19-річна Лівія Фойгт. Її капітал оцінюється у 1,1 мільярда доларів. Основне джерело її багатства - частка у компанії, що виробляє електрообладнання WEG.

Дівчина - це онучка одного з співзасновників компанії. До списку наймолодших мільярдерів світу також потрапила старша сестра Лівії - 26-річна Дора Фойгт де Ассіс.

Перший у списку найдорожчих людей Містрі брати з Ірландії, які є старшими у віці від 25 до 27 років, мають оцінене виданням станом на 4,9 мільярда доларів кожен. Їхнє багатство надбули завдяки управлінню мільярдами у Tata Sons, конгломераті з Мумбаї, які перейшли у їхню власність після смерті їхнього батька, Сайруса Містрі, у 2022 році.

Це називається першою хвилею "великої передачі багатств" від старших поколінь до молодих, у той час як у світі спостерігається старіння населення. Зокрема, вказують, що середній вік мільярдера становить 66 років. Цікаво, що найстарішій людині в рейтингу найбагатших людей світу від Forbes вже 102 роки.

У 2024 році кількість мільярдерів у світі зросла на 141 особу, досягнувши нового рекорду. Наразі статус мільярдера має 2 781 особа, а їхні загальні статки оцінюються у 14,2 трильйона доларів.